Tenerife24h.com

Jesteśmy zespołem ludzi mieszkającymi na Teneryfie od kilkunastu lat, którzy znają każdy kawałek tej malowniczej wyspy. Ludzie, których połączyła pasja do życia w radości, słońcu, spokoju ducha. Chętnie pokażemy Tobie codzienne życie lub możliwości jakie stwarza inwestowanie na Teneryfie. Mamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę na temat turystyki, wycieczek, atrakcji, obrotu nieruchomościami, dlatego zapraszamy Ciebie na prezentację najlepszych ofert, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę i pomogą zmienić Twoje życie lub dobrze zainwestować Twoje pieniądze.

Nasz portal gwarantuje dostęp do wszystkich najpopularniejszych ofert nieruchomości do nabycia i wynajmu na Teneryfie oraz informacje i aktualności z życia. Nasze ulubione miejsca to Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Arona, Adeje, Puerto de la Cruz – czyli wszędzie tam, gdzie życie toczy się w wakacyjnym rytmie. Znajdziemy apartamenty i domy marzeń dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie kompleksowość, profesjonalizm, elastyczność. Pomagamy przy wyborze nieruchomości pod zamieszkanie czy inwestycję, możemy również zarządzać nieruchomością podczas nieobecności właściciela.

Pomożemy w przypadku chęci wykończenia zakupionej nieruchomości pod własny gust i potrzeby, zorganizujemy remont czy urządzenie wnętrza, jeżeli to konieczne to zorganizujemy przebudowę domu przy współpracy z lokalnymi profesjonalistami. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dlatego wysłuchamy Twoich potrzeb i przeprowadzimy cały proces kupna - sprzedaży, od początku do końca. Tenerife24.com to profesjonalna obsługa w języku polskim, hiszpańskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie czekają na Ciebie najlepsze oferty nieruchomości na Teneryfie.

Polecane oferty

Wyjątkowe nieruchomości na Teneryfie

Informacje i artykuły

Warto wiedzieć o teneryfie

Zarejestruj konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło